Hubei Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd

Kaliteye göre hayatta kalmak, inovasyon ile geliştirmek;

Bütünlük tabanlı, karşılıklı yarar ve kazan-kazan;

Yerli, dünyaya hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

Östrojen İnhibitörü / Doğurganlığı Teşvik

Zaten 5. işbirliği ve mükemmel bir ortaktır. Yönetici çok kişisel ve çekici.

—— Alice Ross

İlk kez, patron çok sabırlı, ürün detayları çok net , ve çok hoş.

—— Thomas Codlow Ochalov

İyi bir ortak. Ürün alındı ​​ve etkisi çok iyi

—— Derrick George

Ben sohbet şimdi

Östrojen İnhibitörü / Doğurganlığı Teşvik

Çin Östrojen İnhibitörü / Doğurganlığı Teşvik Tedarikçi
Östrojen İnhibitörü / Doğurganlığı Teşvik Tedarikçi Östrojen İnhibitörü / Doğurganlığı Teşvik Tedarikçi Östrojen İnhibitörü / Doğurganlığı Teşvik Tedarikçi

Büyük resim :  Östrojen İnhibitörü / Doğurganlığı Teşvik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: clomiphene citrate
Sertifika: GMP
Model numarası: pr-2215

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 0,5 kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Torba başına 25kg
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 3 ~ 5 hafta gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram,
Yetenek temini: 100000kg / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ingilizce isim: Klomifen Sitrat CAS:: 50-41-9
MF:: C32H36ClNO8 EINECS:: 200-035-3
Diğer Adı:: Klomifen (sitrat); CLOMPHID; Klomifen sitrat tuzu; fertyl; dyneric; Görünüm:: Beyaz ya da sütlü beyaz kristal toz
Kullanım yerleri:: Fonksiyonel uterin kanama, polikistik over, adet hastalıkları ve ilaca bağlı amenore ve diğer jineko Saflık:: > %99
PSA:: 144,60000 LogP:: 5,31410
Sınıf standart: Tıp Sınıf
Vurgulamak:

pharmaceutical industry raw materials

,

medicine raw material

Östrojen İnhibitörü / Doğurganlığı Teşvik, Klomifen Sitrat CAS 50-41-9

Ürün adı: Klomifen Sitrat
Eş anlamlı: 2- (4- (2-Kloro-1,2-difenilvinil) fenoksi) -N, N-dietilehanaMin 2-hidroksipropan-1,2,3-trikarboksilat; CloMiphene Cit; 2- [4- (2-kloro-1 , 2-difeniletenil) fenoksi] -N, N-dietil-etanamin, 2-hidroksi-1,2,3-propanetrikarboksilat (1: 1); Clometeu Sitrat; Clomipen, ClomifeneCltrate; {2- [4- (2-Chloro) -1,2-difenilvinil) fenoksi] etil} dietilamin (2-Hidroksipropan-1,2,3-tricarbox; SEROPHENE; PERGOTIME
CAS: 50-41-9
MF: C32H36ClNO8
MW: 598,08
EINECS: 200-035-3
Ürün kategorileri: - ; API ; Ara Ürünler ve İnce Kimyasallar ; Farmasötikler ; Aminler ; Aromatikler ; Peptitler ; CLOMID ; Farmasötik ara ürünler
Mol Dosyası: 50-41-9.mol
Klomifen Sitrat Kimyasal Özellikleri
Erime noktası 116,5-118 ° C
saklama derecesi. 2-8 ° C
çözünürlük Suda az miktarda çözünür, etanolde az miktarda çözünür (yüzde 96).
form temiz
Su çözünürlüğü Su, metanol, kloroform (hafif) ve DMSO (10 mM) içinde az çözünür. Eterde çözünmez.
InChIKey PYTMYKVIJXPNBD-OQKDUQJOSA-N-
CAS DataBase Referansı 50-41-9 (CAS DataBase Referansı)
EPA Madde Kayıt Sistemi Ethanamin, 2- [4- (2-kloro-1,2-difeniletenil) fenoksi] -N, N-dietil-, 2-hidroksi-1,2,3-propanetrikarboksilat (1: 1) (50-41-9 )
Güvenlik Bilgisi
Tehlike Kodları T
Risk İfadeleri 60-63
Güvenlik İfadeleri 53-36 / 37-45
WGK Almanya 3
RTECS YE0875000
HazardClass TAHR
MSDS Bilgi
sağlayan Dil
Sigma Aldrich ingilizce
Klomifen Sitrat Kullanımı ve Sentezi
Tarihsel sayı Başarılı bir şekilde tedavi gören kadınların yüzde 40 ila 50'sinin gebe kaldığı belirtilmektedir [2] .
Ne yazık ki, erkeklerde elde edilen sonuçlar belirsiz ve bir şekilde daha az olumlu olmuştur. 1960'lı yılların ortasından günümüze kadar olan çalışmalar arasındaki farkın sebepleri çoktur. Çeşitli dozajlar (günde 1 ila 400 mg) ve tedavi aralıkları (3 ila 24 ay) kullanılmıştır. Adayların seçimi bir başka tutarsızlık kaynağı sağlar. Deneme dahil edilme kriterleri ve duruşma öncesi değerlendirme belirgin şekilde değişmiştir. Eşler her zaman kısırlık açısından değerlendirilmemiştir "Ayrıca, burada sperm kalitesinde önemli bir iyileşme sağlayan şey için iyi tanımlanmış standartlar yoktur. Zaten kaprisli bir duruma ek olarak, bugüne kadar sadece birkaç plasebo kontrollü çalışma yapılmıştır [7, 8 ] .
Endikasyon ve dozaj Çoğunlukla yumurtlamayı tetiklemek için anovülasyon (örneğin polikistik over sendromu nedeniyle) nedeniyle kadın kısırlığında kullanılır. CC ayrıca yumurtlayan kadınlarda, özellikle idiyopatik (açıklanamayan) kısırlıkta ve çoğu zaman IUI ile birleştirilen yumurtalık stimülasyonunda da kullanılmıştır. Gerekçenin, CC'nin yumurtlama fonksiyonundaki ince bir kusuru aşması ya da olgun folikül sayısını artırması ve böylece gebelik olasılığını arttırmasıdır [9] . Buradaki başarı oranı, anlaşılır biçimde, özellikle kadınlardan daha düşüktü.
CC, en düşük dozdan başlayarak ve dozu 50 mg / gün artışlarla arttırmak suretiyle, 2., 3., 4. veya 5. günden itibaren 5 gün süreyle günde 50-250 mg dozunda oral olarak verilir. bir yumurtlama döngüsü sağlanana kadar. Tedavinin başlangıç ​​günü, ister 2. günde isterse de döngünün 5. gününde, sonuçları etkilemez [10] . İlk döngüde 50 mg / gün önerilen doz olmasına rağmen, yayınlanan 13 raporun meta-analizi [11] , bu doza sadece% 46'sının yumurtlama ile yanıt vereceğini,% 21'inin ise 100 mg ve diğer 8 % 150 mg / gün ile yumurtlayacaktır. Ne yumurtlama oranını ne de foliküler işe alım oranını önemli ölçüde arttırmış gibi görünen günlük 150 mg'lik bir doz kullanmanın belirgin bir avantajı yoktur [12] . Bazı pratisyenler genellikle 4. veya 5. günden itibaren 100 mg / gün başlangıç ​​dozu kullanırlar; bu, yalnızca hassas hassasiyet veya kalıcı kist oluşması durumunda 50 mg / gün olur. 50 mg yerine günlük 100 mg'lık bir dozla başlamanın avantajı, yumurtlama gerçekleşinceye ve CC'ye dirençli olanların tanımlanmasına kadar 'gereksiz' tedavi döngüsünün sayısını azaltacağıdır. Varsa, bu hareket tarzının çoğul gebelik oranları üzerinde ne gibi bir etkisi olduğunu belirtmek zordur.
Aksiyon modu Klomifen, sitrat tuzları, enclomiphene ve zuclomiphene olarak iki izomerin eşit olmayan bir karışımını içerir. Zuclomiphene, yumurtlamanın uyarılması için ikisinin çok daha güçlü, bir tabletin toplam ilaç muhtevasının% 38'ini oluşturur ve uygulamadan 1 ay sonra plazmada saptanabilir olan enklomifene kıyasla daha uzun bir yarı ömre sahiptir. Rostami-Hodjegan ve arkadaşları [11] , züklomifen bileşeninin metabolizmasındaki geniş değişkenliğin, ilaca yanıt olarak değişkenliğe katkıda bulunduğunu öne sürmüşlerdir.
CC, ön hipofizden bir FSH deşarjını indükleyebilir ve bu genellikle yumurtlamaya neden olan olayların döngüsünü sıfırlamak için yeterlidir. Küçük miktarlarda FSH'nin bile sisteme bırakılması, çoğu kez avro-östrojenik anovulatör kadınların bir oranında yumurtlama ve hamileliği tetikleyecektir. Bu, dolaylı olarak, CC'nin, hipotalamik östrojen reseptörlerini bloke etme, hipotalamusa dolaşımdaki östrojen eksikliğini işaret etme ve GnRH'nin pulsatil salınım modelinde bir değişikliğe yol açma işaretini veren bir östrojene çok benzeyen steroidal olmayan bir bileşik vasıtasıyla gerçekleştirilir. Clomifene belirgin progestasyonel, androjenik veya antrandrojenik etkiye sahip değildir ve hipofiz-adrenal veya hipofiz-tiroid fonksiyonunu etkilemiyor gibi görünmektedir.
adjuvan CC ile tedavinin sonucunu iyileştirmek için, CC tedavisine bazı adjuvanlar önerilmiştir. Doğru zamanlanmış bir yumurtlama tetikleyici HCG dozu (5000-10000 IU) sadece, ovülatör olmayan bir yanıtın sebebi, LH dalgalanmasının iyi gelişmiş bir folikülün varlığına rağmen ertelenmesi veya mevcut olmaması durumunda teorik olarak garanti edilir. Her ne kadar döngünün ortasındaki HCG'nin rutin ilavesi, gebe kalma oranlarının iyileşmesine çok az katkıda bulunsa da [13] , ultrasonik olarak gösterilen bir folikülün 19-24 mm çapa ulaştığı durumlarda verilirse, çok faydalı bulduk. ilişki zamanlaması veya IUI. Yatmadan önce 0,5 mg dozunda CC tedavisine ek olarak deksametazon eklenmesinin, adrenal androjen salgılanmasını baskıladığı ve önceki yanıt vermeyenlerde, çoğunlukla PKOS'lu hiperojenik kadınlarda ve yüksek dehidroepiandrosteron sülfat (DHEAS) konsantrasyonlarında CC'ye yanıt verdiğini bildirdiği söylenir. [14] . Bununla birlikte, glukokortikoid steroid tedavisi sıklıkla iştah artışı ve kilo alımı dahil olmak üzere yan etkileri tetikler ve muhtemelen anovülasyonlarının bir nedeni olarak konjenital adrenal hiperplazisi olan kadınlar için ayrılmalıdır.
Farmakokinetik 14 C-etiketli clomifene ile yapılan erken çalışmalara dayanarak, ilacın insanlarda kolayca oral yoldan emildiği gösterilmiştir. İlacın insanlarda oral yoldan kolayca emildiği ve esas olarak dışkı ile atıldığı gösterilmiştir. Ortalama idrar atılımı yaklaşık% 8, fekal atılımı yaklaşık% 42 idi.
Ters tepkiler Bazı kadınlarda ateş basması ve mide bulantısı şikayeti olsa da, CC'nin istenmeyen yan etkileri çok azdır. Bununla birlikte, CC genellikle çok iyi tolere edilir. Hafif over genişlemesi nispeten yaygın olmakla birlikte, pratikte neredeyse 40 yıl boyunca, CC tedavisi sonucunda tam gelişmiş bir over hipertimülasyon sendromu (OHSS) görmedim. Nadiren kist oluşumu konservatif olarak tedavi edilebilir.
Bazı spesifik yan etkiler (nadir) şişkinlik, mide veya pelvik ağrı, bulanık görme, gözlerin ışığa duyarlılığı, bulantı veya kusma, sinirlilik, huzursuzluk, yorgunluk, uykuda sorun ve zihinsel depresyondur [15, 16] . Klomifenin bazı yan etkileri, genellikle tıbbi yardıma ihtiyaç duymayan ortaya çıkabilir. Vücudunuz ilaca göre ayarlama yaparken, bu yan etkiler tedavi sırasında ortadan kalkabilir. Ayrıca, sağlık uzmanınız size bu yan etkilerin bir kısmını önlemenin veya azaltmanın yollarını söyleyebilir. Aşağıdaki yan etkilerden herhangi birinin devam etmesi veya rahatsız edici olup olmadığını veya bunlarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa sağlık uzmanınıza danışın.
önlem Aşağıdaki durumlardan birine sahipseniz bu ilacı almamalısınız: anormal vajinal kanama; polikistik over sendromu ile ilgili olmayan bir over kisti; geçmiş veya şimdiki karaciğer hastalığı; hipofiz bezinizin tümörü; tiroid veya adrenal bezinizle tedavi edilmemiş veya kontrolsüz bir problem; veya hamileyseniz.
Zaten hamileyseniz, almamalısınız. Bu ilacın yeni bir hamilelik üzerindeki olası etkileri konusunda endişeleriniz varsa doktorunuzla konuşun. Klomifen anne sütüne geçebilir ve emzirilen bebeğe zarar verebilir. Bu ilaç bazı kadınlarda anne sütü üretimini yavaşlatabilir. Bir bebeği emziriyorsanız doktorunuza söyleyin. Klomifenin 3 tedavi döngüsünden daha uzun süre kullanılması, bir over tümörü gelişme riskinizi artırabilir. Doktorunuza özel riskinizi sorun. Doğurganlık tedavisi birden fazla doğum yapma şansınızı artırabilir (ikizler, üçüzler). Bunlar hem anne hem de bebekler için yüksek riskli gebeliklerdir. Bu risk hakkında endişeleriniz varsa doktorunuzla konuşun.
Referanslar
 1. Goodman, LS, Gilman, AG ve Gilman, AZ: Terapötiklerin Farmakolojik Temelleri, 6. basım. New York: MacMillan Yayıncılık A.Ş., s. 1432, 1980.
 2. Goodman LS, Gilman, AG ve Gilman, AZ: Terapötiklerin Farmakolojik Temelleri, 6. basım. New York: MacMillan Yayıncılık A.Ş., s. 1433, 1980
 3. Attia GR, Rainey WE ve Carr BR (2001) Metformin, insan hücre hücrelerinde androjen üretimini doğrudan inhibe eder. Fertil Steril 76,517-524.
 4. Mansfield R, Galea R, Brincat M, D Deliği ve Mason H (2003) Metformin'in insan yumurtalık steroidojenezi üzerinde doğrudan etkileri vardır. Fertil Steril 79, 956–962.
 5. Mitwally MF ve Casper RF (2001) Klomifen sitrata yetersiz yanıt veren hastalarda yumurtlamanın uyarılması için bir aromataz inhibitörünün kullanılması. Fertil Steril 75,305–309.
 6. Lopez E, Gunby J, Daya S, Parrilla JJ, Abad L ve Balasch J (2004) Polikistik over sendromlu kadınlarda yumurtlama indüksiyonu: ilk basamak tedavi olarak düşük dozlu rekombinant FSH'ye karşı clomipen sitratın randomize çalışması. Reprod Biomed Çevrimiçi 9,382-390.
 7. Foss, GL, Tindall, VR ve Birkett, JP: Subfertil erkeklerin klomifen sitratla tedavisi. J. Reprod. Fertil., 32: 167, 1973.
 8. Ronnberg, L .: Önceden seçilmiş infertil erkeklerde klomifen sitratın farklı sperm parametreleri ve serum hormon seviyeleri üzerine etkisi: kontrollü çift kör çapraz çalışma. Int. J. Androl., 3: 479, 1980.
 9. Guzick DS, Sullivan MW, Adamson GD, Cedars MI, Falk RJ, Peterson EP ve Steinkampf MP (1998) Açıklanamayan kısırlık tedavisinde tedavinin etkinliği. Fertil Steril 70,207-213.
 10. Wu CH ve Winkel CA (1989) Tedaviye başlama gününün klomifen sitrat tedavisine etkisi. Fertil Steril 52,564–568.
 11. Rostami-Hodjegan A, Lennard MS, Tucker GT ve Ledger WL (2004) Klomifen sitrat ile tedaviyi bireyselleştirmek için plazma konsantrasyonlarının izlenmesi. Fertil Steril 81,1187–1193
 12. Dickey RP, Taylor SN, Curole DN, Çavdar PH, Lu PY ve Pyrzak R (1997) Clomipen dozunun ve hasta ağırlığının başarılı tedavi ile ilişkisi. Hum Reprod 12,449–453
 13. Agarwal SK ve Buyalos RP (1995) Corpus luteum fonksiyonu ve clomipen sitrat tedavisi ile gebelik oranları: İnsan koryonik gonadotrofin kaynaklı ve spontan yumurtlamanın neden olduğu insan karşılaştırması. Hum Reprod 10, 328-331.
 14. Daly DC, Walters CA, Soto-Albors, Tohan N ve Riddick DH (1984) Klomifen sitrat ile yumurtlama indüksiyonunda deksametazonun randomize bir çalışması. Fertil Steril 41,844–848.
 15. Mauss, J., Mohnfeld, G. ve Biirsch, G .: Normal FSH atılımı olan oligospermik erkeklerde sentetik LH salgılayan faktör ve klomifen stimülasyonu. J. Reprod. Fertil., 40: 171, 1974.
 16. Espinasse, J. .: Klomifen isolementinin kullanımıyla ilişkilidir ve hiperfertilite eril idiopatiklerde dans etmeyi sağlar. Bir öneri de 7 4 cas. Doktora tezi, Toulouse Üniversitesi.
Kimyasal özellikler Kristal katı
Kullanımları Yumurtlama bir aldatıcı. Bir gonad uyarıcı ilke
Kullanımları Sentetik östrojen agonisti-antagonisti. Gonad uyarıcı prensibi.
Kullanımları Seçici bir östrojen reseptörü modülatörü
Kullanımları Klomifen, östrojen reseptörlerinin (ER) 17β-estradiol tarafından aktivasyonunu bozan seçici bir östrojen reseptörü modülatörüdür. Hem ERα hem de ERβ'yi güçlü şekilde bağlar (sırasıyla Ki = 0.9 ve 1.2 nM). Klomifen, gonadotropin salgılayan hormonun salınımını arttırır, folikül uyarıcı hormon ve luteinize edici hormon salınımını uyarır, yumurtlama ile sonuçlanır.

İletişim bilgileri
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Yang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)