Hubei Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd

Kaliteye göre hayatta kalmak, inovasyon ile geliştirmek;

Bütünlük tabanlı, karşılıklı yarar ve kazan-kazan;

Yerli, dünyaya hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

CAS 73590-58-6 Omeprazol Peptiküler / Reflü Özofajit Tedavisi

Zaten 5. işbirliği ve mükemmel bir ortaktır. Yönetici çok kişisel ve çekici.

—— Alice Ross

İlk kez, patron çok sabırlı, ürün detayları çok net , ve çok hoş.

—— Thomas Codlow Ochalov

İyi bir ortak. Ürün alındı ​​ve etkisi çok iyi

—— Derrick George

Ben sohbet şimdi

CAS 73590-58-6 Omeprazol Peptiküler / Reflü Özofajit Tedavisi

Çin CAS 73590-58-6 Omeprazol Peptiküler / Reflü Özofajit Tedavisi Tedarikçi
CAS 73590-58-6 Omeprazol Peptiküler / Reflü Özofajit Tedavisi Tedarikçi CAS 73590-58-6 Omeprazol Peptiküler / Reflü Özofajit Tedavisi Tedarikçi CAS 73590-58-6 Omeprazol Peptiküler / Reflü Özofajit Tedavisi Tedarikçi

Büyük resim :  CAS 73590-58-6 Omeprazol Peptiküler / Reflü Özofajit Tedavisi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Omeprazole
Sertifika: GMP
Model numarası: pr-1115

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 kg / torba
Teslim süresi: 3 ~ 5 hafta gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram,
Yetenek temini: 10000kg/ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ingilizce isim: Omeprazol CAS:: 73590-58-6
MF:: C17H19N3O3S EINECS:: 615-996-8
Diğer Adı:: Losec; zimor; [14C] -omeprazolün; ANTRA; Görünüm:: Beyaz katı
Kullanım yerleri:: Peptikülcer Tedavisi, Reflü Özofajit Saflık:: > %99
PSA:: 96,31000 LogP:: 3,76540
Sınıf standart: Tıp Sınıf
Vurgulamak:

pharmaceutical industry raw materials

,

medicine raw material

Omeprazol CAS 73590-58-6, Peptikülcer Tedavisi, Reflü Özofajit

Ürün adı: Omeprazol
Eş anlamlı: 1 h-benzimidazol, 5-metoksi-2 - (((4-metoksi-3,5-dimetil-2-piridinil) metil) sülfonil, 2-Klorometil-3,5-dinmethyl-4-metoksipiridin, 5-metoksi-2 - (((4-metoksi-3,5-dimetil-2-piridil) metil) sulfinil) benzimidazol; audazol; aulcer; belmazol; ceprandal; elgam
CAS: 73590-58-6
MF: C17H19N3O3S
MW: 345,42
EINECS: 615-996-8
Ürün kategorileri: Metabolit Referans Standardı ; İzotopik Etiketli Farmasötik Referans Standardı ; OSMITROL ; Diğer API'ler ; Sindirim Sistemi ; İlaç kütlesi ; Aktif İlaç İçerikleri ; Omeprazol ; Ara Ürünler ve İnce Kimyasallar ; Farmasötikler ; API'ler ; ATPaz
Mol Dosyası: 73590-58-6.mol
Omeprazol Yapısı
Omeprazol Kimyasal Özellikleri
Erime noktası 156 ° C
fp 9 ℃
saklama derecesi. 2-8 ° C
çözünürlük H20: 0.5 mg / mL
form katı
pka pKa 4.14 / 8.9 (H20, t = 25, I = 0.025) (Belirsiz)
renk beyaz
Su çözünürlüğü Suda çözünür (0.5 mg / ml), DMSO (25 mg / ml) ve etanol (4.5 mg / ml).
Merck 14,6845
İstikrar: Kararlı, ancak higroskopik ve ışığa duyarlı. Güçlü oksitleyici ajanlarla uyuşmaz. Karanlıkta saklayın.
InChIKey SUBDBMMJDZJVOS-UHFFFAOYSA-N-
CAS DataBase Referansı 73590-58-6 (CAS DataBase Referansı)
Güvenlik Bilgisi
Tehlike Kodları Xi, T, K
Risk İfadeleri 36/37 / 38-39 / 23/24 / 25-23 / 24 / 25-11
Güvenlik İfadeleri 26-36-37 / 39-45-36 / 37-16-7
RIDADR UN1230 - sınıf 3 - PG 2 - Metanol, çözelti
WGK Almanya 2
RTECS DD9087000
HS Kodu 29333990
Tehlikeli Maddeler Verileri 73590-58-6 (Tehlikeli Maddeler Verileri)
Toksisite Farelerde LD50, sıçanlar (g / kg): 0.08,> 0.05 iv; > 4,> 4 sözlü olarak (Ekman)
Omeprazol Kullanımı ve Sentezi
Kullanımları Omeprazol, mide ve duodenum ülseri, reflü veya erozif özofajit ve Zollinger-Ellison sendromu için kullanılan gastroözofageal reflü hastalığı (GERD) gibi hastalıkları tedavi etmek için kullanılan bir proton pompası inhibitörüdür. Ayrıca H2 reseptör antagonistleri ile etkisiz olan mide ve duodenum ülserleri için de etkilidir. Omeprazol enjeksiyonları ayrıca aşağıdakiler için de kullanılabilir: 1 peptik ve anastomik ülser kanaması gibi gastrointestinal kanamalar ve şiddetli hastalıkların (beyin kanaması, şiddetli travma vb. Gibi) ve üst bağırsak kanamasının neden olduğu mide ameliyatlarının önlenmesi; Stres veya nonsteroidal antienflamatuar ilaçlar ile komplike olmuş 2 akut mide mukozası hasarı; 3 asit reflü ve aspirasyon pnömonisini önlemek için genel anestezi, ameliyat sonrası veya koma hastaları; 4 Amoksisilin ve klaritromisin veya metronidazol ve klaritromisin ile birleştirildiğinde, Helicobacter pylori (Hp) 'i etkili bir şekilde öldürebilir.
Etki Mekanizmaları Omeprazol, gastrik parietal hücre proton pompa sahalarına spesifik olarak etki edebilen ve aktif sülfonamid aktif formuna dönüşebilen, daha sonra bir sülfonamid ve proton pompa bileşiği (H + -K + üreterek, proton pompalarına disülfür bağları yoluyla geri dönüşümsüz olarak bağlanan bir proton pompa inhibitörüdür) -ATP) böylece enzimatik aktivitenin inhibe edilmesi, parietal hücrelerde H + 'nın mide boşluğuna taşınmasını önler. Bazal mide asidinin ve pentapeptit mide asidi sekresyonlarının neden olduğu mide asidi sekresyonunda güçlü ve kalıcı bir inhibitör rolü vardır, mide suyunda mide asidini büyük oranda azaltır. Hızlı, geri dönüşümlüdür ve H2 antagonisti kaynaklı psikiyatrik yan etki yoktur.
İlaç etkileşimleri
 • Metronidazol ve Hp'ye duyarlı ilaçlar (amoksisilin gibi), Omprazol ile sinerjide hareket ederek Hp gideriminin etkinliğini arttırır.
 • Klaritromisin ile birleştiğinde, her ikisinin kan konsantrasyonları artar, merkezi sinir sistemi ve GI kanalındaki olumsuz etkilerin görülme sıklığını arttırır.
 • Omeprazol, pankreatinin biyoyararlanımını artırabilir, etkinliğini artırabilir. İki kombine, ince bağırsağın kapsamlı rezeksiyonundan sonra pankreasın kistik fibrozu ve cerrahi diyarenin neden olduğu obstrüktif diyareyi etkili şekilde tedavi eder.
 • Kalsiyum antagonistleri ile kombinasyon, her iki ilacın da klirensini yavaşlatır, ancak klinik önemi yoktur.
 • CYP2C19 metabolizması sayesinde, diazepam, warfarin (R-warfarin), fenitoin, dikoumarol, nifedipin, antipirin ve disülfiram gibi diğer enzimlerin temizliğini karaciğerde uzatır. Omeprazol asidi azaltabilir, digoksinin aktivasyonunu inhibe eder, etkinliğini azaltır. Digoksin dozajları, kullanımın kesilmesinden sonra kısa bir süre için ayarlanmalıdır.
 • Midazolam, lorazepam veya flurazepam ile birlikte kullanıldığında, bir ilacın kesilmesinden sonra normale dönerek yürüyüş bozukluklarına neden olabilir.
 • Prednizonun aktivasyonunu engelleyerek etkinliğini azaltabilir.
 • Omeprazolün asitle bastırılması demir tuzlarının emilimini etkileyebilir.
 • Tetrasiklin, Ampisilin, Ketokonazol ve İitrakonazolün emilimini azaltabilir, neden olduğu alkalin ortamla ilgili bir etki olan kan plazma konsantrasyonunu azaltır.
 • Omeprazol, mide asidindeki mide bakteri sayısındaki artışı engelleyerek nitrat kanserojen hale gelir; C veya E vitaminleri ile birlikte kullanıldığında, nitröz asit bileşiklerinin oluşumunu sınırlayabilir.
 • Diğer antasitler ile etkileşime girmez, ancak birleştirilmemelidir.
 • Bilinmeyen mekanizma, siklosporinin kan plazma konsantrasyonunu (pozitif veya negatif) etkileyebilir.
 • Aşağıdaki enzimlerle metabolik etkileşim yok: kafein, fenasetin, teofilin (CYP 1A2), S-warfarin, piroksikam, diklofenak ve naproksen (CYP 2C9), lidokain, kinidin, estradiol, eritromisin, budesonid (CYP2 (Et2P) ) lidokain, kinidin, östradiol, eritromisin ve budesonid (CYP 3A).
Ters tepkiler Omeprazol iyi tolere edilir ve advers reaksiyonların çoğu hafif ve geri dönüşümlüdür.
 • Kardiyovasküler: göğüs ağrısı, çarpıntı, taşikardi veya bradikardi, yüksek kan basıncı ve periferik ödem.
 • Sinir: baş ağrısı, baş dönmesi, halsizlik, parestezi, depresyon, anksiyete, apati, konfüzyon, uyuşukluk, halüsinasyonlar, ajitasyon, uykusuzluk, sinirlilik, agresif davranış, titreme ve periferik nevrit, vb.
 • Metabolizma ve sekresyon: nadir görülen aşırı terleme, hiponatremi ve jinekomasti. Uzun süreli kullanım B12 vitamini eksikliğine ve gastrinemiye neden olabilir.
 • Kas: nadir eklem ağrısı, kas ağrısı ve kas güçsüzlüğü.
 • Genitoüriner: mikroskobik pyüri, protonüri, hematüri, sık idrara çıkma, idrar yolu enfeksiyonu, interstisyel nefrit, idrarda glukoz ve testis ağrısı.
 • Gastrointestinal: ağız kuruluğu, sitiyofobi, bulantı, kusma, asit reflü, abdominal distansiyon, abdominal ağrı, ishal, kabızlık, vs. Nadir stomatit, tat bozuklukları ve gastrointestinal kandidiyazis. Bazı hastalar, Omeprazol'ü 14 gün boyunca aldıktan sonra canlı gastrik bakteri konsantrasyonunun önemli ölçüde arttığını bildirdi (kesilmeden 3 gün sonra normale döndü). Uzun süreli kullanımdan sonra atrofik gastrit raporları vardır.
 • Karaciğer: Nadir hepatit veya ikterik hepatit, karaciğer nekrozu, karaciğer yetmezliği ve hepatik ensefalopati. Aynı zamanda, alanin aminotransferaz, aspartat aminotransferaz, gama-glutamiltransferaz, alkalin fosfataz ve kan bilirubinin zaman zaman hafif yükselmesi de gözlenmiştir.
 • Kan: hemolitik anemi gözlendi. Nadir lökopeni, trombositopeni, agranülositoz ve çeşitli kan hücresi kaybı türleri.
 • Cilt: floş ve kuru cilt. Nadir dermatit, pleomorfik eritem, Stevens-Johnson sendromu, toksik epitel nekrozu ve saç dökülmesi.
 • Alerjik reaksiyonlar: ateş, döküntü, ürtiker, kaşıntı, purpura, ekimoz, anjiyonörotik ödem, bronkospazm ve anafilaktik şok.
 • Gözler: nadir görülen bulanık görme. Kritik olarak hasta bir hasta, yüksek dozda intravenöz Omeprazol enjeksiyonu sonrasında geri dönüşümsüz görme bozukluğu yaşadı.
 • 12 Diğer: Hayvan deneyleri, Omeprazol'ün, mide ve organdaki ana endokrin hücrelerinin proliferasyonuna neden olabileceğini göstermektedir (intestinal kromaffin hücreleri). Uzun süreli kullanım gastrik kanserlere de neden olabilir.
Hazırlık
 • İntravenöz damla için kullanıldığında,% 0,9 sodyum klorür veya% 5 glikoz dışındaki solventler veya seyrelticiler yasaktır. Diğer ilaçlarla kombinasyon da yasaktır.
 • Gastrik ülser hastaları, kullanım sırasında mide kanseri olasılığını dışlamalıdır, çünkü semptomları hafifletebilir ve tanılamayı geciktirebilir.
 • Tedavi sonrası not; Semptom hafiflemesi nedeniyle kullanımı kesmeyin.
 • Asidin aşırı inhibisyonunu önlemek için uzun dozlarda (gastrinom hariç) yüksek dozlarda Omeprazol kullanılmamalıdır.
 • 40 mg enjeksiyondan sonra 100 ml özel bir solvent kullanın, 2.5-4 dakikalık enjeksiyon süresiyle - solvent, preparattan sonraki 2 saat içinde kullanılmalıdır. Alternatif olarak,% 0.9 sodyum klorür veya% 5 glukoz enjeksiyonundan sonra 20-30 dakika veya daha uzun süren 100 ml seyreltilmiş intravenöz damla kullanın.
 • Omeprazol, sürüş veya makine çalışmasını etkilemez.
 • Karaciğer veya böbrek fonksiyon bozukluğu durumunda dikkatli kullanın.
 • FDA gebelik güvenliği kategorisi C.
Kimyasal özellikler Beyaz Kristal Katı
Kullanımları Proton pompasına kovalent olarak bağlanır. Mide sekresyonunu inhibe eder. Anttiulceratif olarak kullanılır
Kullanımları diüretik, tatlandırıcı, tanı yardımı
Kullanımları Seçici bir proton pompası ve CYP inhibitörü
Kullanımları Omeprazol Peletleri, Gastroözefageal reflü hastalığının (GERD) tedavisinde kullanılır: Asitten mide asit akışının mide yanmasına ve yemek borusunun (yemek borusu) yaralanmasına neden olduğu bir durum

İletişim bilgileri
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Yang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)