Hubei Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd

Kaliteye göre hayatta kalmak, inovasyon ile geliştirmek;

Bütünlük tabanlı, karşılıklı yarar ve kazan-kazan;

Yerli, dünyaya hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

İlaç Sınıfı Hammaddeler Krom Picolinate Ajan Diyabet Tedavisi

Zaten 5. işbirliği ve mükemmel bir ortaktır. Yönetici çok kişisel ve çekici.

—— Alice Ross

İlk kez, patron çok sabırlı, ürün detayları çok net , ve çok hoş.

—— Thomas Codlow Ochalov

İyi bir ortak. Ürün alındı ​​ve etkisi çok iyi

—— Derrick George

Ben sohbet şimdi

İlaç Sınıfı Hammaddeler Krom Picolinate Ajan Diyabet Tedavisi

Çin İlaç Sınıfı Hammaddeler Krom Picolinate Ajan Diyabet Tedavisi Tedarikçi

Büyük resim :  İlaç Sınıfı Hammaddeler Krom Picolinate Ajan Diyabet Tedavisi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Chromium Picolinate
Sertifika: GMP
Model numarası: ph0123

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 25kg / varil
Teslim süresi: Ödeme sonra 3 ~ 5 hafta gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T ,, L / C
Yetenek temini: 10000kg/ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ingilizce isim: Chromium picolinate CAS:: 14639-25-9
MF:: C18H12CrN3O6 EINECS:: 1592732-453-0
Diğer Adı:: Tris (pikolinat) krom (III); Piridin-2-karboksilik Asit Krom (III) Tuzu; CHROMIUM PICOLINATE; Cr Görünüm:: Mor-kırmızı kristal toz
Kullanım yerleri:: diyabet takviyesi ajan tedavisi, insülin geliştirmek Saflık:: > %99
PSA:: 159,06000 LogP:: -1,66470
Vurgulamak:

pharmaceutical grade raw materials

,

medicine raw material

Diyabetin Krom Picolinate Supplement Agent Tedavisi, İnsülin Geliştirin

Ürün adı: Krom pikolinat
Eş anlamlı: CrPic, Picolinic acid chromium, CHROMIUM PICOLINATE NF, Picolinic Acid Chromium (III) Tuz Krom (III) Piridin-2-karboksilat Piridin-2-karboksilik Asit Krom (III) Tuz, krom (iii) trispikolinat, krom2-piridinkarboksilat, tris ( 2-pyridinecarboxylato-n (1), halka (2)) - chromiu tris (picolinato) -chromiu
CAS: 14639-25-9
MF: C18H12CrN3O6
MW: 418.3
EINECS: 1592732-453-0
Ürün kategorileri: Gıda Katkı Maddeleri, Metal Bileşik Sınıfları, Cr (Krom) Bileşikleri, Geçiş Metal Bileşikleri
Mol dosya: 14639-25-9.mol
Krom pikolinat yapısı
Krom pikolinat Kimyasal Özellikleri
saklama derecesi. oda ısısı
Merck 14,2236
CAS DataBase Başvurusu 14639-25-9 (CAS DataBase Reference)
EPA Madde Kayıt Sistemi Krom, tris (2-piridinkarboksilatto-kappa.N1, -kappa.O2) - (14639-25-9)
Güvenlik Bilgisi
Tehlike Kodları Xi
Risk İfadeleri 20/21 / 22-36 / 37/38
Güvenlik İfadeleri 22-36 / 37 / 39-36-26
RTECS US5647790
MSDS Bilgisi
sağlayan Dil
Pikolinik asit krom (III) tuzu ingilizce
Krom pikolinat Kullanımı ve Sentezi
Ürün Özellikleri Krom pikolinat, iyi akışkanlığa sahip ince mor kristal toz olarak görünür. Oda sıcaklığında kimyasal olarak stabildir ve suda az çözünür, ancak etanol içinde çözünmez, burada krom üç değerli formdadır. Bütün molekül yapısı elektriksel olarak nötrdür ve hidrofobik özelliklere sahiptir. Bu nedenle, trans-membran emilimini, sağlam yapı üzerinde, GTF kısmına benzeyen moleküler yapı ile gerçekleştirmek mümkündür. Toepfer, 1977 yılında, GTF'nin, nikotinik asit kromu ve aspartik asit, glutamik asit, glisin ve sistein arasında oluşan kompleks olan yapısı ile biyolojik olarak aktif bir krom formu olduğunu düşünmüştür. Krom pikolinat sınıfının GTF benzeri yapısı, kendi mükemmel soğurma hızını belirler ve biyolojik işlevini daha etkili bir şekilde oynatabilir. Normal kromun emilim oranının yaklaşık% 0.5 olduğu, krom emme oranının ise% 2 -% 5 olduğu bildirilmektedir (Anderson, 1996).
Krom pikolinat, kasları güçlendirmek ve kilo vermek için bir sağlık takviyesidir. İskelet hücrelerinin içindeki metabolizma yolu ile ilgili aktif AMP protein kinaz (AMPK) miktarını artırabilir, böylelikle enerji dengesini ve insülin fonksiyonunu geliştirebilir. Ana etkiler aşağıdaki gibidir:
1, yağsız et oranını artırabilir, aynı zamanda karkas kalitesini artırmak yağ azaltmak.
2, stres direnci ve bağışıklık yeteneğini artırabilir. Stres, hayvansal üretimin azalmasına neden olurken, anti-stres etkisiyle niasin kromu, hayvansal ürünlerin üretimini artırabilir.
Krom temel bir mineraldir, karbohidratlar, yağ ve protein metabolizması sırasında aktif insülin salınımı için vazgeçilmez bir maddedir. Ağustos 2005'te, ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), krom pikolinat üretimini onaylamış ve insan insülin direnci ve tip II diyabetin tedavisine uygulanmasının güvenli olduğunu doğrulamıştır. Bu yargılama için FDA'nın temel dayanağı, krom pikolinatın yüksek riskli diyabetik hastaların insülin duyarlılığını önemli ölçüde artırabildiğini gösteren Dr. Cefalu tarafından yapılan erken, randomize ve çift kör ve plasebo tedavisiydi.
Diyet referansı Ülkemiz tarafından sağlanan krom miktarı (yetişkinler), AI = 50ug / gün, UL = Çinliler için günde 500 ug'dır.
"Besin takviyeleri beyanı ve hükümleri gözden geçirme" kısmında, en az miktar 150ug / gün iken, minimum krom miktarı 15ug / gündür.
Krom Krom, 12 çeşit temel eser metal elementten biridir. Doğal ortamda, krom, Cr'den Cr6 + 'ya Cr, Cr2 +, Cr3 +, Cr6 +' dan en çok var olan çeşitli değerlik durumlarında sunulur. Cr3 +, insan vücudunda önemli bir eser elementtir ve insan vücudunun içindeki tüm kromun formudur. İnsülin benzeri etkilerle glikoz tolerans faktörü içeren bileşenidir. Bu nedenle, hücrelerin glukoz kullanımını teşvik edebilir, glikozun oksidatif fosforilasyonunu teşvik edebilir, glikojen teşvik sentezini teşvik edebilir ve ayrıca insülinin stabilitesini arttırabilir, böylece kan şekeri seviyesini düşürür. Fizyolojik rolü araştırmacıların dikkatini çekmektedir. Çalışmalar göstermiştir ki: krom glikoz metabolizması, lipid metabolizması, protein metabolizması ve nükleik asit metabolizması ile yakından ilişkilidir. Ayrıca, birçok hayvan türünün, 3000 mg / kg krom oksit ve 1000 mg / kg krom kloriti tolere edebilme kabiliyeti ile güçlü bir krom toleransına sahip olduğunu bulmuştur. Kromik pikoinat, organik krom preparasyonu olarak, güvenliğini giderek artan bir endişeye çekmektedir. Hayvancılık üretiminde, krom pikolinat, çevresel stresi hafifletmek, yağsız et oranını arttırmak ve dayanıklılığı arttırmak için önemli bir teşvik edici etki yapabilir ve bu nedenle yaygın olarak kullanılır. Bununla birlikte, kullanım miktarları için, bazı ülkeler kümes hayvanları diyetlerine eklenecek krom pikolinatı onaylamış olsalar da, şu anda hayvanların resmi olarak en az gereksinim ve maksimum tolere edilen doz verisi yayınlanmamıştır. Çalışmalar kromun normal fizyolojik plazma konsantrasyonunun 0.1-2.1μg / ml olduğunu bildirmiştir (Cerulli ve ark., 1998), insan karaciğerindeki kromun fizyolojik konsantrasyonları 5.4-470µg / g karaciğer ıslak ağırlığındadır (-0.1-9μM). ) (Versieck, 1985). Aşırı ekleme (fizyolojik dozdan çok daha yüksek) toksisite DNA ve sitotoksisite üretebilir.
Yukarıdaki bilgiler Dai Xiongfeng'in kimyasal kitabı tarafından düzenlenmiştir.
Önlemler Şu anda, yerli ve uluslararası araştırma kurumları ve Beslenme Enstitüsü'nün araştırmasına göre, uzun süreli krom ≥1000ug / gün alımı kolayca zehirlenmeye yol açabilmektedir. Sağlık gıdaları için izin verilen maksimum tüketim miktarı 250ug / gündür.
1, fazla demir ve çinko krom emilimini engelleyebilir ve engelleyebilir.
2, manganez ve krom glikoz metabolizmasının düzenlenmesinde rolleri güçlendirir.
3, krom ve magnezyum, şeker dönüşümünü sinerjetik olarak destekleyebilir.
4, günlük şeker proteini ve lisin seviyelerini arttırmaya gerek yoktur.
Kullanımları İlaç ve sağlık ürünleri ile gıda katkı maddeleri olarak kullanılabilir.
Kromik pikolinat (CrPic) tip 2 diyabet için takviye veya alternatif ilaç olarak alınır. Deneysel kanıtlar, P38 MAPK'ı aktive ederek CrPic takviye glikoz alımını göstermiştir. Kromun, insülin etkisini artırabildiği, bu nedenle tip 2 diyabet hastalarında insülin duyarlılığını arttıracağı düşünülmektedir.

İletişim bilgileri
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Yang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)