Hubei Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd

Kaliteye göre hayatta kalmak, inovasyon ile geliştirmek;

Bütünlük tabanlı, karşılıklı yarar ve kazan-kazan;

Yerli, dünyaya hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDoğal Baharat Özleri

Antioksidan Blueberry Antosiyaninler, Görme Doğal Hammadde Koruma

Zaten 5. işbirliği ve mükemmel bir ortaktır. Yönetici çok kişisel ve çekici.

—— Alice Ross

İlk kez, patron çok sabırlı, ürün detayları çok net , ve çok hoş.

—— Thomas Codlow Ochalov

İyi bir ortak. Ürün alındı ​​ve etkisi çok iyi

—— Derrick George

Ben sohbet şimdi

Antioksidan Blueberry Antosiyaninler, Görme Doğal Hammadde Koruma

Çin Antioksidan Blueberry Antosiyaninler, Görme Doğal Hammadde Koruma Tedarikçi

Büyük resim :  Antioksidan Blueberry Antosiyaninler, Görme Doğal Hammadde Koruma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Blueberry anthocyanin
Sertifika: GMP
Model numarası: ns0185

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 25kg / varil
Teslim süresi: Ödeme sonra 3 ~ 5 hafta gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T ,, MoneyGram
Yetenek temini: 10000kg/ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ingilizce isim: Yabanmersinli antosiyanin CAS:: 84082-34-8
MF:: C30H26O13 EINECS:: 281-983-5
Diğer Adı:: Yabanmersini Özü, Toz Bilberry Özü, Whortleberry özü; Görünüm:: Mor ince toz
Kullanım yerleri:: Görme koruma, Doğal antioksidan Saflık:: > %99
PSA:: 229,99000 LogP:: 2,73270
Vurgulamak:

natural herbal extracts

,

natural food flavor extracts

Görme Bitki Özleri Blueberry Anthocyanin, Doğal Antioksidan Koruma

Ürün adı: Yabanmersini özü
Eş anlamlı: Yaban mersini, özler, Ccris 8716, Einecs 281-983-5; Yabanmersini özü, Whortleberry özü; Myrtosiyan; Unii-253rug1X1a; Pudra Bilberry Özü
CAS: 84082-34-8
MF: C27H31O16
MW: 611,53
EINECS: 281-983-5
Ürün kategorileri: bitki özü, bitki özleri, bitki özü, doğal bitki özü
Mol dosya: Mol Dosyası
Yabanmersini özü Kimyasal Özellikleri
CAS DataBase Başvurusu 84082-34-8 (CAS DataBase Reference)
Güvenlik Bilgisi
MSDS Bilgisi
Yabanmersini ekstresi kullanımı ve sentezi
Streptomisin sülfat Yabanmersini özü, karabiber meyvesinden tadı acıtan çıkarılan koyu mor veya mor ince bir toz türüdür. Onun mal blueberry proantosiyanidinlerin içeriğine göre etiketlenir. Meyveler, yapraklar ve aynı zamanda yabanmersini marşıları, körlüğü görmeyi korumak gibi birçok yararı olan tüm doğal antioksidanlar olan antosiyaninler, flavonoidler ve polifenoller ve polisakkaritler gibi birçok biyoaktif madde bakımından zengindir; beyin kan damarlarının önlenmesi için beyin kan damarlarının güçlendirilmesi, miyokardiyal kan damarlarının güçlendirilmesi, koroner arterin güçlendirilmesi, renal kan damarlarının güçlendirilmesi, hematüri, üretrit ve sistite yol açan glomerüler kılcal rüptürün önlenmesi; Variköz venlerin önlenmesi, ülserin önlenmesi ve tedavisi, aterosklerozun önlenmesi ve trombozun önlenmesi için damarların güçlendirilmesi.
Bitki kaynakları Ericaceae Vaccinium'a ait olan yaban mersini, çok yıllık yaprak döken bitkiler veya beyaz veya pembe çiçekli yaprak dökmeyen çalılardır. Yabanmersin meyvesi, bir beyaz toz tabakasıyla kaplı meyve kabuğu ile koyu mavidir. Nadir bir mavi gıdadır. Yaban mersini antioksidan etkileri gibi birçok sağlık etkisi olan, kanseri önleyebilen, görsel yorgunluğu azaltan ve bağışıklığı artıran birçok antioksidan çeşididir. Birinci sınıf bir sağlık gıdası olan yabanmersini, elma ve narenciye meyvelerinden sonra üçüncü nesil bir meyve olarak alınır. Aynı zamanda beş sağlık gıdalarından biridir.
[Dağıtım ve yetiştirme] Kızılcıklar, yaygın olarak yaban mersini olarak bilinen, en büyük kapsamda mavi meyve kızılcıklarının yetiştirildiği Kuzey Amerika kökenlidir. Yabanmersini yetiştiriciliğinin tarihi nispeten kısadır. En erken evcilleştirme (1908) Amerika Birleşik Devletleri'nde başladı. Çin, 1980'lerden beri tarıma açılmaya başlandı ve yabanmersini için ev yapımı başladı. Kuzey Kutbu'nda esas olarak Kuzey Kutbu'ndan tropik dağ alanlarına kadar dağıtılan 130'dan fazla tür kızılcık türü vardır. Çin'in kuzeydoğu ve güneybatı dağlarında yaygın olarak dağıtılan yaklaşık 20 türü var. Yaban mersini yetiştirilen ve yabani türlere ayrılabilir. Kuzey Amerika'da, en yaygın olarak yetiştirilen çeşitler Kuzey highbush yabanmersini. Şili, dünyanın ikinci en büyük yaban mersini ihracatçısıdır, sadece Amerika Birleşik Devletleri'ndedir.
[Kimyasal bileşimi] Yaban mersini protein, yağ, mineraller, vitaminler ve besinsel açıdan zengin yaban mersini yiyecekleri içerisine işlenebilen ve sağlık yararlarına sahip olabilen antosiyaninler, flavonoidler, polifenoller de dahil olmak üzere çok sayıda biyolojik olarak aktif madde gibi çok çeşitli besin maddeleri açısından zengindir. . Beslenme ve sağlık etkisi ile birleştirilmiş bir tür meyvedir. Yabanmersini, mevcut bitki türlerinin ana etken maddeleri olan antosiyanidinler, flavanoller, proantosiyanin ve kuersetin gibi yüksek seviyelerde sunulan çeşitli flavonoidlere sahiptir. Çalışılan ilk flavonoid, antosiyanidinlerdir. Şimdi, 15 türün 15 yaygın olduğu antosiyaninlerin yaklaşık 30 çeşidini bulduk. Onların pigment maddeleri beş glikoziti içerir: antosiyaninler, delfinidin, ebegümeci pigmenti (malvidin), şakayık çiçeği hormonu (peonidin) ve petunya aglikonu (3-metil olarak da bilinir) delphinidin, petunidin). Üç şeker vardır: glikoz, galaktoz ve arabinoz. Bu beş glikozit ve bu üç glikozil grubu, antosiyaninlerin (antosiyaninler) ana bileşenini oluşturdu.
[Endikasyonlar] Kan damarlarını yumuşatmak, göz yorgunluğunu gidermek, görüşü iyileştirmek için kullanılabilir; beyin yaşlanmasını geciktirir; kalp işlevini geliştirmek; anti-kanser; diyabetin neden olduğu kılcal bağışıklık hastalıkları üzerinde terapötik etkiler. Yabanmersininin antosiyanin kalıntısı, antosiyanin pigment rhodopsinin yeniden sentezlenmesinde önemli bir rol oynar ve böylece insanların görme yeteneğini artırır. Modern toplumda televizyon, araba ve bilgisayarlar yaygın olarak kullanılabilir. İş stresi ve yaşam stresi de artmaktadır, böylece göz yorgunluğu ve göz hastalıkları hakkında daha fazla vaka vardır. Amerikan beslenme uzmanlarının tavsiyelerine göre, günde 3 tablet için yabanmersini yaprağı ekstresi almak göz bakımının amacına ulaşabilir. Antosiyanin doğal bir yaşlanma karşıtı besin takviyesidir. Çalışmalar, şimdiye kadar bulunan en etkili anti-oksidan insanların olduğunu kanıtladı. Antosiyaninin antioksidan özelliği, E vitaminininkinden elli kat daha fazladır ve C vitaminininkinden yüz kat daha güçlüdür. Vücudunda yüzde yüz biyoyararlanım vardır ve alındıktan sonra kanın içinde yirmi dakika içinde tespit edilebilir. . Kanser, kardiyovasküler hastalık, ateroskleroz, yaşlanma ve diyabet dahil olmak üzere serbest radikallerle ilişkili birçok hastalığın önlenmesinde etkilidir.
Etkinlik ve rol 1. Antioksidan etkisi: Blueberry antosiyanin, antioksidan aktivitesi VC kadar yüksek, 50 kat VEYA kadar yüksek olan doğal suda çözünen serbest radikal toplayıcıdır. Yabanmersini antosiyaninleri, anti-lipit peroksidasyon kapasitesine sahiptir, aktiviteyi azaltır ve ayrıca süperoksit anyon radikalleri ve hidroksil radikallerini temizlemede güçlü bir kabiliyete sahiptir. Yabanmersini püresi flavonoid, özellikle antioksidan kapasitesinin arttırıldığı saflaştırılmış flavonoid için güçlü bir antioksidan kapasitesine sahiptir. Yabanmersini püresi içindeki toplam fenollerin DPPH süpürme kabiliyeti 26.7mgVc / g'ye (taze ağırlık) eşittir. Oksijensiz radikal süpürme kapasitesi 24.8mgVc / g'dir (taze ağırlık). Blueberry polisakkarit, DPPH'nin yanı sıra oksijen içermeyen radikaller üzerinde güçlü bir temizleme kabiliyetine sahiptir.
2. antibakteriyel, anti-enflamatuar ve analjezik etki: yabanmersini özü zararlı bakterilerin büyümesini etkili bir şekilde inhibe edebilir ve yararlı bakterilerin gelişimini destekleyebilir. Çalışma, yabanmersini özünün, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Vibrio parahaemolyticus'un büyümesi üzerinde engelleyici bir etkiye sahip olduğunu göstermiştir. Fermente süte uygun bir yabanmersini özü konsantrasyonu takviyesi, yararlı bakteriler Lactobacillus acidophilus'un in vitro büyümesini etkili bir şekilde destekleyebilir. Wang Jing ve arkadaşlarının çalışması, yaban mersini antosiyaninlerinin farelerin ağrı eşiğini arttırabildiğini, kulak ödemini önleyebildiğini ve ayrıca önemli bir analjezik ve anti-enflamatuar etkiye sahip olduğunu doğrulamıştır.
3. Vizyonu koruyun: körlüğü, glokomu, kataraktı, retinal hemoraji önlemek ve miyopi geliştirmek, makula dejenerasyonu, diyabetik retinopati, retinitis pigmentosa ve gece körlüğü ve benzeri tedavi etmek için kullanılabilir. Yüksek oksijen ortamında, retina uzun süreli görünür ışıkta oksidatif hasara karşı hassastır. Yaban mersini, Mengxian Jun ve arkadaşları, görme yeteneğini koruma rolüyle biyolojik olarak aktif çeşitli maddeler içerirler. Yaban mersini antosiyaninlerinin, iyi hizalamada düzenlenmiş hücrelerle iyi bir şekilde düzenlenmeden önce ışık hasarı geçirmiş olan retina yapısını yapabildiklerini göstermiştir; retinal dış nükleer tabakanın retinayı ve retinadaki toplam protein içeriğinin azalmasını etkili bir şekilde önleyebilir; Ayrıca MDA içeriğini azaltırken, retina hücrelerinin SOD, GSH-Px aktivitesini önemli ölçüde artırabilir. Yabanmersini antosiyaninleri sıçan retina yaralanmalarını koruma üzerinde bariz bir etkiye sahiptir.
4. Tümörlerin inhibisyonu: Yabanmersini antosiyaninlerinin anti-kanser etkisi çeşitli hücre hatları sisteminde gösterilmiştir. Jinjun Hua, insan kolon kanseri hücre çizgilerinin HCT116 proliferasyonu üzerine yabanmersini özütünün in vitro inhibitör etkisini araştırmıştır. Sonuçlar, yabanmersini özütünün HCT116 içinde önemli apoptoz proteini Caspase-3'ün ifade seviyesinin yükselmesine neden olabildiğini göstermiştir ki bu, NF-kB proteininin ekspresyonunu önemli ölçüde inhibe ederek, in vitro olarak HCT116 tümör hücresinin hücre apoptozunu indüklemekte ve daha da engellemektedir. büyüme ve çoğalma.
5. Serebrovasküler: serebral kan damarlarının güçlendirilmesi, serebral vasküler hastalıkların önlenmesi, miyokardiyal kan damarlarının güçlendirilmesi, güçlü koroner artere yol açması, renal kan damarlarının güçlendirilmesi, hematüri, üretrit ve sistite yol açan glomerüler kapiller rüptürün önlenmesi için kullanılabilir. ; Variköz venlerin önlenmesi, ülserin önlenmesi ve tedavisi, aterosklerozun önlenmesi ve trombozun önlenmesi için damarların güçlendirilmesi.
6. Kapiller: Kılcal damarların esnekliğini artırabilir, kan damarının genişlemesini teşvik edebilir, aynı zamanda esnekliği koruyabilir, kan damarı rüptürünü önleyebilir. Yabanmersini, sadece göz kapillerlerini güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda organ bakanlıklarının vasküler hastalıklarını önlemek için vücudun diğer organlarının ve dokularının kılcal damarlarını güçlendirebilir.
Ayrıca, yabanmersini özütü, kardiyovasküler hastalıkları önlemek, obeziteyi inhibe etmek, diyabeti hafifletmek ve osteoporoz oluşumunu önlemek için de kullanılabilir.
Yukarıdaki bilgiler Dai Xiongfeng'in Kimyasal Kitabı tarafından düzenlenmiştir.
Kullanımları Reçel ve reçellerde; gıda aromaları. Göz ve cilt ürünlerinde büzücü ve kılcal koruyucu olarak bulunur.

İletişim bilgileri
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Yang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)