Hubei Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd

Kaliteye göre hayatta kalmak, inovasyon ile geliştirmek;

Bütünlük tabanlı, karşılıklı yarar ve kazan-kazan;

Yerli, dünyaya hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerilaç hammaddeleri

İlaç Hammaddeleri, L-karnitin CAS 541-15-1, Besin Takviyesi

Zaten 5. işbirliği ve mükemmel bir ortaktır. Yönetici çok kişisel ve çekici.

—— Alice Ross

İlk kez, patron çok sabırlı, ürün detayları çok net , ve çok hoş.

—— Thomas Codlow Ochalov

İyi bir ortak. Ürün alındı ​​ve etkisi çok iyi

—— Derrick George

Ben sohbet şimdi

İlaç Hammaddeleri, L-karnitin CAS 541-15-1, Besin Takviyesi

Çin İlaç Hammaddeleri, L-karnitin CAS 541-15-1, Besin Takviyesi Tedarikçi
İlaç Hammaddeleri, L-karnitin CAS 541-15-1, Besin Takviyesi Tedarikçi İlaç Hammaddeleri, L-karnitin CAS 541-15-1, Besin Takviyesi Tedarikçi İlaç Hammaddeleri, L-karnitin CAS 541-15-1, Besin Takviyesi Tedarikçi İlaç Hammaddeleri, L-karnitin CAS 541-15-1, Besin Takviyesi Tedarikçi

Büyük resim :  İlaç Hammaddeleri, L-karnitin CAS 541-15-1, Besin Takviyesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: L-Carnitine
Sertifika: GMP
Model numarası: pr2112

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 25kg / varil
Teslim süresi: Ödeme sonra 3 ~ 5 hafta gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T,
Yetenek temini: 100000kg / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ingilizce isim: Karnitin CAS:: 541-15-1
MF:: C7H15NO3 EINECS:: 208-768-0
Diğer Adı:: (R) -karnitinden; karnitin; ST 198; L-Karnitin iç tuzu; Carnitene; Görünüm:: Beyaz kristal veya şeffaf toz
Kullanım yerleri:: İlaçlar, nutrasötikler, fonksiyonel içecekler ve yem katkıları için Saflık:: > %99
PSA:: 60,36000 LogP:: -1,80650
Sınıf standart: Tıp Sınıfı, Gıda Sınıfı, Yem Sınıfı
Vurgulamak:

pharmaceutical grade raw materials

,

pharmaceutical industry raw materials

İlaç Hammaddeleri, L-karnitin Cas 541-15-1, Besin Takviyesi

Ürün adı: L-karnitin
Eş anlamlı: VİTAMİN B-GAMMA; VİTAMİN BT; VİTAMİN BT İÇ TUZU; VİTAMİN BT; (-) - karnitin; (3-karboksi-2-hidroksipropil) trimetil-, hidroksit, inneralt, l-ammoniu; (3-karboksi-2-hidroksipropil; ) trimetil-, hidroksit, innersalt, L-Amonyum (3-karboksi-2-hidroksipropil) trimetil-amonyumhidroksit, innersalt
CAS: 541-15-1
MF: C7H15NO3
MW: 161.2
EINECS: 208-768-0
Ürün kategorileri: farmasötik kimyasallar ; ince kimyasallar, özel kimyasallar, ara ürünler, elektronik kimyasal, organik sentez, gıda katkı maddeleri, farmasötikler ; İnhibitörler ; GÜZEL Kimya ve ARAÇLAR ; Çeşitli ; kiral ; Amino Asitler ; Amonyum Polihalidler, vs. (Kuaterner) ; Kuaterner Amonyum Bileşikleri ; L-Karnitin Serisi ; Vitaminler ve türevleri ; Gıda Katkı Maddeleri ; Alifatik ; Amino Asitler ve Türevleri ; Ara Ürünler ve İnce Kimyasallar ; Farmasötikler ; kimyasal reaktif ; farmasötik ara ürün ; fitokimyasal ; Çin şifalı otlar (TCM) referans standartları. ; standart bitkisel özü
Mol Dosyası: 541-15-1.mol
L-karnitin Yapısı
L-karnitin Kimyasal Özellikleri
Erime noktası 197-212 ° C (lit.)
alfa -31 º (c = 10, H20)
Kaynama noktası 287.5 ° C (kaba tahmin)
yoğunluk 0.64 g / cm3
kırılma indisi -32 ° (C = 1, H20)
saklama derecesi. 2-8 ° C
çözünürlük H20: 20 ° C'de 0.1 g / mL, berrak, renksiz
form Kristaller veya Kristal Toz
pka 3.80 (25 at de)
renk Beyaz
PH 6.5-8.5 (50 g / l, H20)
Su çözünürlüğü 2500 g / L (20 ºC)
Merck 14,1849
BRN 4292315
İstikrar: higroskopik
CAS DataBase Referansı 541-15-1 (CAS DataBase Referansı)
Güvenlik Bilgisi
Tehlike Kodları Xi
Risk İfadeleri 36/37/38
Güvenlik İfadeleri 26-36-37 / 39
WGK Almanya 3
RTECS BP2980000
F 3-10
Otomatik ateşleme sıcaklığı > 365 ° C
Tehlike notu tahriş edici
HS Kodu 29239000
Tehlikeli Maddeler Verileri 541-15-1 (Tehlikeli Maddeler Verileri)
Toksisite Tavşanlarda ağız yoluyla LD50:> 5000 mg / kg
MSDS Bilgi
sağlayan Dil
L (-) - Karnitin ingilizce
Sigma Aldrich ingilizce
ACROS ingilizce
ALFA ingilizce
L-karnitin Kullanımı ve Sentezi
Göstergeler ve kullanımları Karnitin bir B vitamini türüdür ve yapısı amino asitlerinkine benzer. Temel olarak enerji sağlamak için uzun zincirli yağ asitlerinin taşınmasına yardımcı olmak ve kalpte, karaciğerde ve iskelet kaslarında yağ birikmesini önlemek için kullanılır. Karnitin, diyabet, yağlı karaciğer hastalığı ve kalp hastalığı nedeniyle düzensiz yağ metabolizmasını önleyebilir ve kalp hasarını azaltabilir, kan trigliseritini azaltabilir, kilo kaybına yardımcı olabilir ve E ve C vitaminlerinin antioksidan etkilerini artırabilir. karnitin. Yapay olarak sentezlenen karnitin, L-karnitin, D-karnitin ve DL-karnitin içerir ve sadece L-karnitinin fizyolojik aktiviteleri vardır. Diğer yandan, D-karnitin ve DL-karnitin, hücrelerin yağ metabolizmasını önlemek ve böylece insan beslenmesini zedelemek için karnitin asetil transferaz (CAT) ve karnitin palmitoiltransferaz (PTC) aktivitesini rekabetçi bir şekilde inhibe eder. L-karnitin ilk olarak 1905 yılında Rus kimyagerleri Gulewitsch ve Krimberg tarafından infüzyon çorbasında keşfedildi ve kimyasal yapısı 1927'de Tomita ve Senju tarafından belirlendi. L-karnitin beyaz kristal veya saydam bir tozdur ve erime noktası 200 ℃'dur (ayrıştır). Su, lye, metanol ve etanolde kolayca çözünür, aseton ve asetatta zar zor çözünür, kloroformda çözünmez. Higroskopiktir. L-karnitin bir hayvansal besin arttırıcı olarak kullanılabilir ve esas olarak yağ emilimini ve kullanımını teşvik etmek için protein bazlı gıda katkı maddelerini geliştirmek için kullanılır. L-karnitin ayrıca soya bazlı bebek mamalarında, spor besin mamalarında ve yağ emilimini ve kullanımını teşvik etmek için ağırlıklı olarak kullanılan bir besin arttırıcıdır. Çin düzenlemelerine göre bisküvi, içecek ve sütlü içeceklerde izin verilen miktar 600-3000mg / kg'dır; katı içeceklerde, sıvılarda ve jel kapsüllerinde, 250-600mg / kg; formülde, 300-400mg / kg; bebek besinlerinde, 70-90mg / kg (1g tartrat, 0.68g l-karnitine eşittir). L-karnitin aynı zamanda iştah arttırıcı olarak da kullanılabilir. L-karnitin, keton cisimlerinin elimine edilmesini ve kullanılmasını etkiler, böylece serbest radikalleri ortadan kaldırmak, membran stabilitesini korumak, hayvan bağışıklık ve hastalık ve strese karşı direnci artırmak için biyolojik bir antioksidan olarak kullanılabilir. Oral L-karnitin, sperm olgunlaşma hızını ve sperm canlılığının hızını artırabilir, oligospermi ve astenospermili hastalarda ileri hareketli sperm ve hareketli sperm sayısını artırabilir, böylece kadınların klinik hamilelik oranını artırabilir ve bunu güvenli ve etkili bir şekilde yapar. L-karnitin, organik asitler ve yağ asidi metabolizması bozukluğu olan çocuklarda üretilen büyük miktarlarda asil koenzim türevleriyle bağlanabilir ve bunları, idrar yoluyla atılmak üzere suda çözünür asilkarnitine dönüştürür. Bu sadece akut asidoz oluşumlarının kontrolüne yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uzun süreli prognozu etkin bir şekilde iyileştirir.
Etki Mekanizmaları L-karnitin protein biyosentezine katılamaz, ancak bir dereceye kadar keton vücut kullanımını ve azot oluşumunu destekler. Başlıca işlevi, karaciğerde ve diğer doku hücrelerinin mitokondrilerinde meydana gelen yağ asidi beta oksidasyonunu teşvik etmektir. Serbest yağ asitlerinin ve asil koenzim A'nın iç mitokondriyal membrana nüfuz edemediği bilinmektedir, ancak asilkarnitin bunu hızlı bir şekilde yapabilir. Böylece, L-karnitinin, yağ asidi ve asil formlarını mitokondriyal zar içine taşıyan taşıyıcı olduğu tespit edilmiştir. Bu taşıma işleminin mekanizmaları hala bilinmemektedir, ancak karnitin asil-CoA transferazının bu işlemdeki anahtar enzim olduğu kesindir. Birinin karnitin asil-CoA transferaz I olan ve zarın dış tarafına yerleştirilmiş iki izoenzisine sahiptir. Yağ asidi, asil-CoA üretmek için asil-CoA-sintataz ile katalize edildiğinde, karnitin asil-CoA transferaz I ile zara taşınır. Membrana girdikten sonra, ikinci asit izoenzim - karnitin asil-CoA transferaz II - tarafından, yağ asidi katabolik enzimler tarafından doğrudan kullanılabilen bir asil-CoA formuna dönüştürülmesi için katalize edilir. Daha sonra, hidrojen giderme ve deoksijenasyon gibi işlemlerle enerji açığa çıkarır.
L-karnitin, mitokondride asil oranını da ayarlayabilir, böylece enerji metabolizmasını etkiler. L-karnitin, dallı zincirli amino asidin düzenli metabolizmasını teşvik eden dallı zincirli amino asit metabolitlerinin taşınmasına katılabilir.
Farmakokinetik L-Karnitin suda kolayca çözünür ve gıda ile tüketildiğinde insan vücudu tarafından tamamen absorbe edilebilir. İnce bağırsağın L-karnitini absorbe ettiği bilinmektedir, ancak karnitinin spesifik serbest bırakma işlemi (serbest veya esterlenmiş) bağırsak mukozası ve spesifik emme alanı hakkında çok az şey bilinmektedir. Dış gıda karnitin kaynaklarının yanı sıra, insanlar da karnitini kendi vücutlarıyla sentezleyebilirler. Karaciğer ve böbrekler esas olarak karnitinin sentezlenmesinden sorumludur. Lizinden epsilon beta hidroksi üç metil lisine ilerlerler ve L-karnitine dönüştürmek için aldolaz ve aldehit oksidaz kullanırlar. Lisinin yanı sıra, vücudun L-karnitin biyosentezi de metiyonin, C vitamini, nikotinik asit ve B6 vitamini gerektirir.
Bir sıçan diseksiyonu, karnitinin en fazla adrenal bezde yoğunlaştığını, ardından kalbin, kemiklerin, kasların, yağ dokusunun ve karaciğerin olduğunu ve böbreklerde ve beyindeki karnitin konsantrasyonunun kanda 40 kez olduğunu gösterdi. İnsan karnitin konsantrasyonu, ölçüm yöntemindeki ve test konusundaki tutarsızlıklar nedeniyle büyük ölçüde değişmiştir. İnsan kanı karnitin içeriğini test etmenin biyolojik yöntemi onu 0.86-2.87mg / 100ml arasında ve kas karnitin içeriğini test etmenin enzimoloji yöntemini 0.457-2.479μg / g arasında koydu. Emilen karnitin insan vücudu tarafından metabolize edilir ve idrarla serbest karnitin olarak atılır.
Kimyasal özellikler Beyaz veya neredeyse beyaz, kristal toz veya renksiz kristaller, higroskopik.
Kullanımları antimethemoglobinemic, siyanür antidotu
Kullanımları Yağ asidi metabolizmasının temel kofaktörü; Yağ asitlerinin iç mitokondriyal zardan taşınması için gereklidir. Öncelikle karaciğerde ve böbrekte sentezlenir; kalp ve iskelet kası içinde ortaya çıkan en yüksek konsantrasyonlar. Diyet kaynakları kırmızı et, süt ürünleri, fasulye, avokado içerir.
Kullanımları Carniking (R), premiks ve yem endüstrisi için bir üründür. Özellikle karma yemlerin zenginleştirilmesi için tavsiye edilir.
Kullanımları L-Karnitin insanlık dışı metabolizmada önemli bir rol oynayan doğal, vitamin benzeri bir besindir. Yağ asitlerinin kullanımında ve metabolik enerjinin taşınmasında esastır.
Kullanımları Natrulon® RC-100,% 100 L-Karnitin'dir. Bu beyaz kristal toz, yüksek higroskopik ve amino asit benzeri malzeme, sadece pul pul dökülmeyi değil, aynı zamanda yüksek seviyede nemlendirme özelliğinin ilave bir faydasını da sağlar.
Kullanımları Natrulon® RC-50DG, decaglycerol / su içinde% 50 L-Karnitin çözeltisidir. Natrulon® RC-50DG gerçekten çok fonksiyonlu bir ürün sunmak için: mükemmel nemlendirme özelliğine sahip peeling ürünü.

İletişim bilgileri
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Yang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)