Hubei Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd

Kaliteye göre hayatta kalmak, inovasyon ile geliştirmek;

Bütünlük tabanlı, karşılıklı yarar ve kazan-kazan;

Yerli, dünyaya hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerBoya ara

Mimari Boya Ara Ürünler Deniz Boyaları Alkid Reçine CAS 63148-69-6

Zaten 5. işbirliği ve mükemmel bir ortaktır. Yönetici çok kişisel ve çekici.

—— Alice Ross

İlk kez, patron çok sabırlı, ürün detayları çok net , ve çok hoş.

—— Thomas Codlow Ochalov

İyi bir ortak. Ürün alındı ​​ve etkisi çok iyi

—— Derrick George

Ben sohbet şimdi

Mimari Boya Ara Ürünler Deniz Boyaları Alkid Reçine CAS 63148-69-6

Çin Mimari Boya Ara Ürünler Deniz Boyaları Alkid Reçine CAS 63148-69-6 Tedarikçi
Mimari Boya Ara Ürünler Deniz Boyaları Alkid Reçine CAS 63148-69-6 Tedarikçi Mimari Boya Ara Ürünler Deniz Boyaları Alkid Reçine CAS 63148-69-6 Tedarikçi Mimari Boya Ara Ürünler Deniz Boyaları Alkid Reçine CAS 63148-69-6 Tedarikçi

Büyük resim :  Mimari Boya Ara Ürünler Deniz Boyaları Alkid Reçine CAS 63148-69-6

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Alkyd Resins
Sertifika: GMP
Model numarası: drs2480

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 50 kg / varil
Teslim süresi: Ödeme sonra 3 ~ 5 hafta gün
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, MoneyGram
Yetenek temini: 10000kg/ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ingilizce isim: Alkid reçineleri CAS:: 63148-69-6
MF:: belirsiz EINECS:: 000-000-0
Diğer Adı:: 100S (alkid reçine); 12-70B; 1270A; 1270B; 1630WP292; Görünüm:: sıvı
Kullanım yerleri:: Mimari Kaplamalar ve Deniz Kaplamaları Saflık:: > %99
PSA:: 0.000 LogP:: 0.000
Vurgulamak:

potassium sorbate

,

blueberry anthocyanins

Boya Ara Maddeleri Alkid Reçineleri, Mimari Kaplamalar ve Deniz Boyaları

Ürün adı: ALKYD REÇİNE
Eş anlamlı: ALKYD RESIN, Glycerophthalic reçineler, Alkid kalıplama bileşenleri dahil, Ftalik alkid reçineler, TERLON, Reçineler, alkid; 3818-70 alkid reçinesi
CAS: 63148-69-6
sınıflandırma

1. bitkisel yağ veya yağlı asit türüne göre sınıflandırılır, türleri kuru, kuru ve yarı-kuru olarak ayrılabilir.

2. alkid reçine yağ asidi veya yağ ile Sınıflandırma, uzun yağ, orta yağ, kısa yağlı alkid reçine ayrılabilir

Kompozisyon ve kullanımı

1. kuru kısa yağlı alkid reçine

Kuru kısa yağlı alkid reçinesi% 30 ila% 40'lık bir yağ veya yağ asidi içeriğine sahiptir. Genellikle keten tohumu yağı, bazı tung yağı, soya yağı, hint yağı, okaliptüs yağı ve diğer kuru yağlar ve bunların yağ asitlerinden oluşur. Alkid reçinesi yüksek bir viskoziteye sahiptir ve bir aromatik hidrokarbon çözücü ile çözülmelidir. Alkit reçine, tercihen fırçalama olmaksızın boyanır veya daldırılır. Kendiliğinden kuruma özelliği, yumuşaklık ve genellik, iyi parlaklık, parlaklık ve renk tutma, hava koşullarına dayanıklılık ve hızlı kuruma hızı ile oda sıcaklığında otomatik olarak okside edilebilir ve kurutulabilir. Kısa yağlı alkid reçinesi, yüksek sertliğe, iyi parlaklığa ve aşınma direncine sahiptir ve otomobiller ve makine parçaları gibi metal ürünler için uygundur ve bir üst kaplama ve bir astar olarak kullanılabilir. Kısa yağlı alkid reçinesi, tek başına veya bir inert reçine veya üre reçinesi ile kombinasyon halinde bir kurutma verniği olarak kullanılabilir.

2. Kuru orta yağ alkid reçine

Orta yağ dereceli alkid reçinesi% 40-60 oranında yağ veya yağ asidi içerir. Alkid reçinesinde en yaygın olarak kullanılır. Boya püskürtülebilir, fırçalanabilir ve kaplanabilir. Boya filmi çabuk kurur ve parlaklık ve hava koşullarına karşı dayanıklılık çok iyidir. Tek başına kurutulabilir veya oksi reçinesiyle karıştırılabilir. Kuruma süresi daha kısadır, alkid reçinenin yağlılığı daha uzundur ve parlaklık tutma ve renk tutma biraz daha kötüdür. Kuru orta yağlı alkid reçine kendi kendine kuruyan vernik, astar vb. Olarak kullanılır. Dekoratif boya, mimari boya, mobilya boyası, metal astar vb. Olarak da kullanılabilir. Metal, ahşap ve diğer malzemelere uygulanabilir.

3. Non-kurutma yağı alkid reçine

Kurutmayan yağ alkid reçinenin bitkisel yağı hindistancevizi yağı, hint yağı vb. Arasından seçilebilir ve ayrıca laurik asit ve bazı doymuş yağ asitleri ve orta ve düşük karbonlu sentetik yağ asitleri kullanılarak elde edilebilir. Kısa yağlı alkid reçinesi% 30 ila% 40 bir yağlılığa sahiptir ve yukarıdaki yağ veya yağ asitten yapılır ve aromatik tıbbi tip bir çözücü olarak kullanılır. Kurutmayan orta yağlı alkid reçinesi esas olarak hint yağı ile sentezlenir ve büyük bir polariteye sahiptir ve bir çözücü olarak aromatik bir hidrokarbon kullanılır. Kurutmayan yağ alkid reçineleri, nitroselüloz laklar, amino reçine cürufları ve benzerlerinde yaygın olarak kullanılır.

4. Long yağı alkid reçine

Uzun yağlı alkid reçinesi,% 60 ila% 70 oranında yağ veya yağlı asit içerir. Kuru uzun yağlı alkid reçinesi iyi bir kurutma performansına, boya filminin iyi esnekliğine, iyi parlaklığa ve renk tutmaya ve hava koşullarına karşı dayanıklılığa sahiptir, fakat boya filminin sertliği ve aşınmaya karşı direnci orta yağlı alkid reçinesininkilerden daha düşüktür. Uzun yağlı alkid reçinesi alifatik hidrokarbon solvent içinde çözünür, düşük viskoziteli, fırçalanması ve uygulanması kolaydır ve iyi bir dengeleme performansına sahiptir. İç ve dış mekan mimari kaplamaları ve deniz kaplamalarında kullanılabilir. Yağ bazlı reçine boyası ile uyumludur ve yağ bazlı reçine boyası ve lateks boyayı geliştirmek için kullanılabilir.

5. çok uzun yağlı alkid reçine

Yağ bazlı reçine boyaları ile uyumlu, alifatik hidrokarbon çözücülerde çözünen,% 70'ten daha fazla yağ veya yağ asidi içeriğine sahip çok uzun yağlı alkid reçinesi. Bu alkid reçinesi yavaşça kurur, ancak kırılganlık ve hava koşullarına karşı dayanıklılık açısından mükemmeldir. Mürekkeplerde, renklendirme tabanlarında, dış cephe boyalarında kullanılabilir.

İletişim bilgileri
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Yang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)