Hubei Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd

Kaliteye göre hayatta kalmak, inovasyon ile geliştirmek;

Bütünlük tabanlı, karşılıklı yarar ve kazan-kazan;

Yerli, dünyaya hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Kalite kontrol

Zaten 5. işbirliği ve mükemmel bir ortaktır. Yönetici çok kişisel ve çekici.

—— Alice Ross

İlk kez, patron çok sabırlı, ürün detayları çok net , ve çok hoş.

—— Thomas Codlow Ochalov

İyi bir ortak. Ürün alındı ​​ve etkisi çok iyi

—— Derrick George

Ben sohbet şimdi
qc profili
QC'ye Giriş

Orijinal fabrika deneyimi ve olgun ürün teknolojisi miras temelinde, firmamız ürün kalitesini daha istikrarlı hale modern üretim ekipmanları ve ileri üretim teknolojisi tanıttı. Olgun ürünler piyasadaki müşteriler tarafından yaygın bir şekilde tanınmıştır ve kaliteyi kavramak için profesyonel yönetim personeli ile donatılmıştır. Aynı zamanda, orijinal ürünlere dayalı olarak çeşitli yeni ürünler geliştirdik ve geliştirdik ve ürün çeşitliliğini gittikçe daha da ileriye götürdük.

Şirketin QC departmanında 10 çalışanı, bir süpervizörü, diğeri ise 3'er kişilik 3 gruba ayrılmıştır, her grup belirli bir ürün üretim hattından sorumludur ve bir ödül ve ceza yönetim sistemine sahiptir. QC departmanı, şirketin verimliliğinin temel zinciridir ve şirket tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilen bölümdür; Sıfır-kusurlu ürünler, sıfır getiriler elde etmek, müşterilere faydalarını toplamak için garanti; Bölüm personelinin yaşam değerini gerçekleştirdiği yer.

Şirketin üretim atölyeleri tüm tozsuz atölyelerdir. Personel, sağlık biriminin hijyen standartlarına sıkı sıkıya bağlı olarak giyim giyer ve altı ayda bir fizik muayene yapar. Ürünlerin steril bir ortamda üretildiğinden emin olmak için atölye her ay sterilize edilir. Tüm ürünlerin hammaddeleri sabit kanallardan satın alınır ve tedarik ve kalite istikrarlıdır. Hammadde üretim atölyesine girmeden önce sterilize edilir.

Şirketin çeşitli departmanlarının işbirlikçi üretimi sayesinde ürün kalitesi sürekli olarak gelişmektedir ve müşteriler tarafından yaygın bir şekilde tanınmaktadır. Şirket, dünya çapındaki müşterilerine yenilik yapmaya, kalite yönetimini kavramaya, iyi bir iş yapmaya ve müşterilere hizmet etmeye devam edecektir.

İletişim bilgileri
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Evans

Tel: 86-132-6068-7265

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)