Hubei Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd

Kaliteye göre hayatta kalmak, inovasyon ile geliştirmek;

Bütünlük tabanlı, karşılıklı yarar ve kazan-kazan;

Yerli, dünyaya hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Zaten 5. işbirliği ve mükemmel bir ortaktır. Yönetici çok kişisel ve çekici.

—— Alice Ross

İlk kez, patron çok sabırlı, ürün detayları çok net , ve çok hoş.

—— Thomas Codlow Ochalov

İyi bir ortak. Ürün alındı ​​ve etkisi çok iyi

—— Derrick George

Ben sohbet şimdi

Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.
Şirket kapı AR-GE Merkezi Üretim Atölyesi Ambar Şirket ön büro

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Hong chengming
Yıllık satış : 10000000-30000000
Yıl kurulan : 2018
İhracat p.c : 60% - 70%
şirket Profili

Hubei Hongchengming Chemical Co, Ltd Wuhan, merkezi Çin'in en büyük bölgesel merkezi kenti yer almaktadır. Wuhan “Oriental Chicago” olarak bilinir. 1999 yılında kurulan şirket, eskiden fosforlu kayaçların fosfor içeren bileşikler üretmesini sağlayan Zhongxiang Xingsheng Chemical Plant olarak biliniyordu. 2017 yılında, şirket adını Hubei Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd olarak değiştirdi. Şirket büyük ölçekli modern yüksek teknoloji kurumsal araştırma ve geliştirme, üretim, ajans ve kimyasal hammadde, tıbbi gibi ince kimyasalların satış entegre olduğunu Hammaddeler, gıda hammaddeleri, gıda katkı maddeleri ve baharat malzemeleri. Teknoloji anonim kimyasal girişim.


Şirketin ürün yelpazesi, tıbbi, tarımsal, gıda işleme, elektronik, boya, otomotiv, havacılık endüstrilerinde kimyasal hammaddeler açısından zengindir. Şirket, bir grup üstün teknik yeteneği tanıttı ve eğitti. Zengin deneyim, ciddi tutum ve aktif inovasyon ile şirket, zorlukların üstesinden gelmek ve mükemmeliyet için çabalamak için şirketin bel kemiğidir. Bu yıl, şirket bir dizi gelişmiş üretim ekipmanı satın aldı, üretim kapasitesi büyük ölçüde iyileştirildi ve artan ürün talebini karşılamak için ürün kalitesi daha da garantiye alındı.


Önde gelen teknoloji ve yüksek kaliteli ürünler nedeniyle, şirketin işi giderek Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Afrika ve diğer ülkelere genişledi ve geniş beğeni topladı. Hongcheng Ming Chemical Co, Ltd "Önce Kalite, Dürüstlük, Karşılıklı Fayda, Kalkınma ve Win-Win" iş felsefesine bağlı kalmıştır. Piyasa tarafından yönlendirilen şirket, yeni ürünlerin sanayileşme ve yenilikçiliğine odaklanarak uluslararası standartlara uygun ürünler geliştirmeye odaklanmaktadır. Binlerce ürün üretilip üretildi ve belirli bir büyüklükte bir araştırma ve üretim varlığına sahip. Şirketle iş görüşmesi yapmak için yerli ve yabancı müşterilere hoş geldiniz. Şirket Adresi: No.3 Runhe Çiftliği, Dongxihu Bölgesi, Wuhan Tel: 13260687265 Yönetici Yang

İletişim bilgileri
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Evans

Tel: 86-132-6068-7265

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)